CO U NAS KUPISZ

Miękkie, kolorowe i wyjątkowo wygodne. Uszyte przez nas własnoręcznie, z miłością i dbałością o każdy detal. Doskonale pasują do samochodu, na kanapę czy jako wypełnienie psiego lub kociego legowiska. Kocyki są dwustronne – jedna strona to wysokogatunkowa bawełna o pięknych wzorach, druga – oryginalna, cudownie miękka tkanina Minky. Minky to tkanina doskonale znana wszystkim mamom, szyje się z niego najmodniejsze kocyki dla maluchów, bo jest mięciutki, futerkowy, idealny dla wrażliwego ciałka (i ma piękne kolory).
​Dbamy o bezpieczeństwo Twojego włochatego przyjaciela – wszystkie użyte materiały posiadają certyfikat „Oeko-Tex Standard 100” i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.
Nasze kocyki dostępne są w dwóch rozmiarach: małym 50 x 70 cm i dużym 70 x 100cm.

Nasze szarpaki są ręcznie plecione ze sznurków Zpagetti. Przędza ta, uzyskiwana z recyklingu, ma prosty skład: 92% ekobawełny i 8% ekodomieszek. Nie chcemy, żeby Twój pies brał do pyska sztuczne materiały niewiadomego pochodzenia. U nas jakość spotyka się z odpowiedzialnością. Podstawową cechą naszych szarpaków jest bezpieczeństwo ich użytkowania, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości wykonania.

​Stworzony z myślą o zabawie i wspólnych treningach, szrpak pomaga rozładować energię największych rozrabiaków oraz wspaniale buduje więź z opiekunem. To wyjątkowa zabawka, która umożliwia realizację potrzeb psa, a więc aktywności fizycznej, bliskiego kontaktu z właścicielem i zabawy.

Szarpaki Psytulamy to piękne połączenia kolorystyczne, doskonała jakość i bezpieczny dla psiaka materiał.

Każda zabawka jest unikatowa  …i totalnie zakręcona:)

Mocowane do obroży.
Szykowne i eleganckie, na specjalne okazje – lub śmieszne, dla beki.
Ty wybierasz:)