O NAS

Michasia i Kropka. Kropka i Michasia.
Razem od lat czterech. Michasia ciągle w biegu, próbując połączyć wszystkie swoje pasje z intensywną pracą zawodową. Kropka szczęśliwie nigdzie nie pracuje – ale też ciągle w biegu. Obie nadmiernie entuzjastyczne, czasem wariatki, kochają gości, dogtrekking, las i fotografię – choć po przeciwnych stronach szkła zawsze stają. Dzielne wolontariuszki Fundacji S.O.S. dla Zwierząt. Lubią prostotę i dobry design (Michasia) – i serdelki (to Kropka). Zwierzoluby (z tym, że Kropka z wyjątkami).

Czym jest psytulamy.pl?
Psytulamy powstało z połączenia słów psy i tulamy – i muszę przyznać, że mocno dumna z tej nazwy jestem:) Sama strona poświęcona jest głównie mojej fotograficznej i okołozwierzęcej działalności, służy też jako miejsce promocji i pokazywania światu zwierzaków, które czekają na adopcję. Czasem wrzucam opinie na temat produktów i marek, które wspólnie z Kropą przetestowałyśmy i możemy polecić – bo są fajne i wartościowe. Czasem w końcu traktuję tę stronę jak blog, dzieląc się z Wami luźnymi myślami lub perełkami znalezionymi w sieci.

Dlaczego robię to, co robię?
Zajmuję się w życiu kilkoma rzeczami – arteterapią, tłumaczeniami, marketingiem, dziennikarstwem, sztuką i fotografią. Każdą z tych dziedzin kocham i w każdej się realizuję, starając się podnosić sobie stale poprzeczkę. Wspólnym mianownikiem wszystkich moich działań jest to, że „nie jest mi wszystko jedno”. Dlatego jestem wolontariuszem Fundacji, dlatego fotografuję bezdomne zwierzaki. Staram się pokazać, że nie chodzi o to, żeby biedne pieski ze schroniska tylko ojojać i się powzruszać, że takie biedne – ale że to pełnowartościowe fajne sierście, które czekają na miłość po prostu. I że mają absolutny potencjał ku temu, zeby się stać czyimś najlepszym przyjacielem – tak, jak Kropka została kiedyś moim. Życie z adopciakiem może być cudowną przygodą, serdecznie Was zachęcam do takich wyborów. A jeśli dzięki temu, co robię, mogę zmieniać świat na lepsze (bez względu na to, czy to mój świat, świat drugiego człowieka, czy niekochanego psa) – to owszem, więcej proszę!

A może wpólnie zrobimy coś fajnego? Razem możemy przecież więcej:)
mój adres e-mail: psytulamy@gmail.com